Блог
Correa —  з турботою про годинник!
21.12.2020
Correa — з турботою про годинник!
Correa —  з турботою про годинник!Механізми зупиняються, ремінці рвуться, а батарейки сідають. Годинник бездумно викидаємо, адже він непридатний, некрасивий, старий.Але для Correa безнадійних випадків не буває. Поламані ми лагодим, а некрасиві перетворюємо в шикарні. Correa — з турботою про годинник представляємо магазин аксесуарів і корисних інструментів. І звичайно - сервіс по ремонту, де працюю..
BLACK FRIDAY
24.11.2020
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAYЗ 25 листопада по 2 грудня в магазині Correa діє BLACK FRIDAY. Знижка -20% на всі послуги з ремонту та товари.*Не поширюється на батарейки.Чекаємо за адресою: вул. Культури, 13.Посилання на магазин товарів: https://correa.com.uaЩо таке Чорна П'ятниця?(Black Friday)Чорна П'ятниця — остання п'ятниця листопада, в яку стартують великі розпродажі..
Ми вiдкрилися!
24.06.2020
Ми вiдкрилися!
ВIДКРИВСЯ НОВИЙ МАГАЗИН МЕРЕЖI <<CORREA>> В ОДЕСI!   24 червня компанiя Correa вiдкрила новий сервiс з ремонту годинникiв в Одесi.   Запрошуємо усіх бажаючих!   Для всіх гостей ми підготували приємні знижки на честь відкриття!   З 24 червня по 24 липня знижка -15% на товари при самовивозі та послуги з ремонту годинників.   Приходьте! У новому сервісі ви знайдете необхідний товар та послуги з рем..
Поради по догляду за механічним годинником
16.04.2020
Поради по догляду за механічним годинником
Перша поява кварцового наручного годинника в 1969 році ознаменувала новий тренд в годинній індустрії, який актуальний і на сьогодення. Сучасні часові мануфактури випускають 85-90% аксесуарів з кварцовим "серцем". Решта 10-15% виробництва припадає на частку класичної "механіки". Незважаючи на такий дисбаланс, механічний годинник не втрачає популярності і, як і раніше, залишається ознакою високого статусу їх ..
Як правильно носити наручний годинник?
16.04.2020
Як правильно носити наручний годинник?
Час - гроші, а це означає, що його потрібно контролювати максимально точно. Благо, більше 100 років тому був винайдений наручний годинник - компактний пристрій, що дозволяє керувати часом. У цифрову епоху фітнес-браслетів, смартфонів і "розумних" годинників класичний наручний хронометр не тільки не втратив популярність, але й навіть знайшов новий сенс. Наручний годинник сьогодні - це модний аксесуар, за яки..