Блог
Ми вiдкрилися!
24.06.2020
Ми вiдкрилися!
ВIДКРИВСЯ НОВИЙ МАГАЗИН МЕРЕЖI <<CORREA>> В ОДЕСI!   24 червня компанiя Correa вiдкрила новий сервiс з ремонту годинникiв в Одесi.   Запрошуємо усіх бажаючих!   Для всіх гостей ми підготували приємні знижки на честь відкриття!   З 24 червня по 24 липня знижка -15% на товари при самовивозі та послуги з ремонту годинників.   Приходьте! У новому сервісі ви знайдете необхідний товар та послуги з рем..
Поради по догляду за механічним годинником
16.04.2020
Поради по догляду за механічним годинником
Перша поява кварцового наручного годинника в 1969 році ознаменувала новий тренд в годинній індустрії, який актуальний і на сьогодення. Сучасні часові мануфактури випускають 85-90% аксесуарів з кварцовим "серцем". Решта 10-15% виробництва припадає на частку класичної "механіки". Незважаючи на такий дисбаланс, механічний годинник не втрачає популярності і, як і раніше, залишається ознакою високого статусу їх ..
Як правильно носити наручний годинник?
16.04.2020
Як правильно носити наручний годинник?
Час - гроші, а це означає, що його потрібно контролювати максимально точно. Благо, більше 100 років тому був винайдений наручний годинник - компактний пристрій, що дозволяє керувати часом. У цифрову епоху фітнес-браслетів, смартфонів і "розумних" годинників класичний наручний хронометр не тільки не втратив популярність, але й навіть знайшов новий сенс. Наручний годинник сьогодні - це модний аксесуар, за яки..
Подарункова коробка для годинників
24.02.2020
Подарункова коробка для годинників
Подарункова коробка для годинника Незважаючи на забобони, годинник - це практичний і гарний подарунок. Даний презент дарують досить часто і багато хто визнає, що не проти отримати гарне і дороге виріб. Подарунок буде набагато приємніше і ефектніше, якщо його цікаво упакувати. Подарункова коробка для годин - це непросто зручна і красива упаковка, а відмінне місце для зберігання виробу. Вона є доповненням ..
Ремонт настінних кварцових годин
03.01.2020
Ремонт настінних кварцових годин
Настінний годинник є невід'ємним атрибутом інтер'єру приміщення. І яким би дорогим не був цей аксесуар, рано чи пізно може знадобитися ремонт настінних кварцових годин.На відміну від механічних настінних годинників, кварцові відрізняються різноманітністю стилів і дизайнів. Їх без зусиль можна підібрати під будь-яке приміщення і створити привабливий, гармонійний інтер'єр.Що робити, якщо настінні годинники ви..